10-13 Ekim tarihleri ​​arasında Taşkent’te Nano Medical kliniğinde önde gelen Türk profesörlerin katılımıyla bir poliklinik etkinliği düzenlendi.

10-13 Ekim tarihleri ​​arasında, FAMAX Medical Tourism tarafından organize edilen, gastrointestinal onkocerrahi, onkojinekoloji, pediatrik ve yetişkin travmatoloji ve ortopedi alanında önde gelen Türk profesörlerin katılımıyla Taşkent’te Nano Medical kliniğinde bir poliklinik düzenlendi.

4 poliklinik günü boyunca profesörlerimiz, 35’ine cerrahi tedavi önerilen 400’den fazla hastayı muayene etti. Muayenelere katılmak isteyen o kadar çok insan vardı ki, eylemin açıklanmasından üç gün sonra hasta listesi tamamen doldu.
Muayenelerin sonunda profesörlere Nano Medical’den değerli hediyeler takdim edildi. Randevu sırasında klinikle düzenli poliklinikler ve hastaların ortak yönetimi konusunda anlaşma sağlandı. Diğer poliklinikler için uzmanlıkların listesi de tartışıldı.

Sayın Dr. Nasyrkhodzhaev Yahya Bakhodirovich başkanlığındaki Nano Medikal kliniğinin personeline, özellikle çağrı merkezi ekibine ve poliklinik randevusunun yapılmasında paha biçilmez yardım ve yardımları için teşekkür ederiz.

Taşkent muayenelerimiz nasıl geçti?