Başlayan tekliflerle 1.000,00$
Ücretsiz Teklif Alın

Acıbadem Sağlık Grubu

Atakent/Altunizade/Maslak, İstanbul
4.9/5
Harika

Hastanenin Kalite Politikaları:

Acıbadem’in 1991 yılında semt hastanesi olarak başladığı büyüme ve gelişme yolculuğunda ilk adımını 2012 yılında Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından IHH Healthcare Berhad ile imzalanan anlaşma ile uluslararası tanınan bir firma haline gelmiştir.

2016 yılında Bulgaristan’ın sağlık sektöründe öne çıkan Tokuda Grup ve City Clinic Grup ile birleşti. Bünyesine 4 hastane ve 5 tıp merkezini ekleyen Acıbadem, Bulgaristan’ın en büyük özel sağlık kuruluşu oldu. Acıbadem günümüzde 5 ülkede 22 hastane ve 18 tıp merkezine sahiptir.

Öne Çıkan Branşlar: Çocuk hematoloji, beyin sinir cerrahisi, genel cerrahi, üroloji, kalp damar cerrahisi, ortopedi, mikrocerrahi, radyasyon onkoloji, check up

Altunizade Şubesi

Atakent Şubesi

Maslak Şubesi

Değerlendirme

4.9/5
Harika
Toplam 4 inceleme
Harika
3
Çok Güzel
1
Ortalama
0
Zayıf
0
Çok Zayıf
0
Famaximize Your Health

D**** E****

06/19/2023
Когда мы искали ортопеда столкнулись на рекламу социальной сети Фамакса. Я прислала им документы моей дочери они мне подробно все объяснили. Я какое-то время не могла принять решение приехать в Стамбул или нет , но, к счастью, мы приехали. Мы были очень довольны командой , нашим врачом и больницей.
Famaximize Your Health

N**** S****

11/22/2022
Check Up paketi için gelmiştim. Hizmetten çok memnun kaldım. Çok hijyenik bir hastane. Famax danışmanları da tüm taleplerimde yardımcı oldu.
Famaximize Your Health

G**** R****

11/22/2022
Check Up için 2 aile olarak hem tatil hem de sağlık amaçlı geldik. İlkin sayesinde kampanyalı ve indirimli Check Up sahibi olduk. 2 gün sonra sorunsuz bir şekilde ülkemize döneceğiz.
Famaximize Your Health

E**** A****

10/24/2022
Mən Azərbaycandan gəlmişəm. Orada Famax sağlamlıq turizmində tanınmış və etibarlı şirkətdir. Sisterektosel əməliyyatım üçün ən uyğun xəstəxana Acıbadem idi. Son dərəcə təmiz, professor həkimləri olan bu xəstəxanada qısa müddətdə çox uğurlu əməliyyat keçirdim. İlkin bəyə və komandasına təşəkkür edirəm.
gösteriliyor 1 - 4 arasında 4 toplamda

Değerlendirme Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlayan tekliflerle 1.000,00$

7/24 Eksiksiz Rehberlik

Tedavi sürecinin başından sonuna kadar her hasta ile koordinatörlerimiz bireysel olarak çalışır.

Famax Akıllı Tıbbi Danışmanlık

Hastanın belirli bir tıbbi sorununu en iyi şekilde çözmek için, alanında en yetkin doktor ve hastanenin seçimini hastanın tıbbi sorununu titizlikle inceleyerek yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Nitelikli FAMAX doktorları tarafından tedavi sürecinin koordinasyon işlemleri, konsültasyon, hastane arama, ve tıbbi seyahat düzenlemeleriniz için ücret ödemezsiniz.

Konaklama & Transfer İşlemleri

Konaklama ve Transfer organizasyonlarında, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Начало-Start-Başlat
Открыть чат / Open chat / Başlat
Вы можете написать на нашу горячую линию WhatsApp

You can reach us via WhatsApp hotline

Tedavi ve Hastaneler hakkında ücretsiz bilgi almak istiyorum.