Başlayan tekliflerle 1.000,00$
Ücretsiz Teklif Alın

Medipol Üniversitesi Hastanesi

Bağcılar/Esenler/Kadıköy, İstanbul
4.8/5
Harika

Hastanenin Kalite Politikaları:

İstanbul Medipol Hastanesi, 1987 yılından bu yana sağlıkta uzmanlaşmış, başarısını Türkiye genelinde verdiği hizmet ve deneyimle kanıtlamış bir sağlık kuruluşudur.

İstanbul Medipol Hastanesi, 6500 m2’lik müstakil bir alana, ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebileceği ileri tıp teknolojik donanıma ve güçlü bir sağlık ekibine sahiptir.

Hastanenin 20 yoğun bakım yatağı, 6 ameliyathanesi, lüks hasta odaları, doğa ile iç içe bahçesi ve otoparkı bulunmaktadır. 

İstanbul Medipol Hastanesi, Marmara bölgesinde hizmet veren az sayıdaki tam donanımlı yenidoğan yoğun bakım ünitelerine sahip hastane konumundadır. Ünitede; 12 küvöz, 2 açık yatak, 1 transport küvöz, 8 mekanik ventilatör, kan gazı cihazı, 13 fototerapi cihazı, 16 pulse oksimetre, 16 portable tansiyon aleti, 13 infüzyon pompası, portable röntgen cihazı bulunmaktadır. 

Öne Çıkan Branşlar: Onkoloji, genel cerrahi, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, aritmoloji, nükleer tıp, radyasyon onkoloji.

Değerlendirme

4.8/5
Harika
Toplam 1 inceleme
Harika
0
Çok Güzel
1
Ortalama
0
Zayıf
0
Çok Zayıf
0
Famaximize Your Health

K**** I****

10/26/2022
Тема здоровья в другой стране поначалу нас пугала. Мы очень избирательны во всем для нашего ребенка. Мы получили консультацию от команды Famax по контролю сердца моего 1,5-летнего ребенка. Наш отель находился недалеко от больницы. Еда и гигиена были очень хорошими. Обследование нашего ребенка тоже прошло отлично. Мы довольны.
gösteriliyor 1 - 1 arasında 1 toplamda

Değerlendirme Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlayan tekliflerle 1.000,00$

7/24 Eksiksiz Rehberlik

Tedavi sürecinin başından sonuna kadar her hasta ile koordinatörlerimiz bireysel olarak çalışır.

Famax Akıllı Tıbbi Danışmanlık

Hastanın belirli bir tıbbi sorununu en iyi şekilde çözmek için, alanında en yetkin doktor ve hastanenin seçimini hastanın tıbbi sorununu titizlikle inceleyerek yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Nitelikli FAMAX doktorları tarafından tedavi sürecinin koordinasyon işlemleri, konsültasyon, hastane arama, ve tıbbi seyahat düzenlemeleriniz için ücret ödemezsiniz.

Konaklama & Transfer İşlemleri

Konaklama ve Transfer organizasyonlarında, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Начало-Start-Başlat
Открыть чат / Open chat / Başlat
Вы можете написать на нашу горячую линию WhatsApp

You can reach us via WhatsApp hotline

Tedavi ve Hastaneler hakkında ücretsiz bilgi almak istiyorum.