Başlayan tekliflerle 500,00$
Ücretsiz Teklif Alın

Gastroenteroloji

Değerlendirme yapılmamış

Hastalarımızın Başarılı Tedavisi Önceliğimizdir.

Gastroenteroloji

Gastroenteroloji ve Gastroenteroloji Cerrahisi, sindirim sistemi hastalıklarının hepsini kapsayan bir alandır. Yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsaklar, karaciğer, safra kesesi, pankreas, rektum ve anüs hastalıklarına uzman Gastrologlarımız ile tedavi yöntemleri buluyoruz.

Endoskopi, kolonoskopi, biyopsi, ERCP, gastroskopi, Ph-metri, sigmoidoskopi gibi yöntemlerden faydalanarak en iyi hastanelerde tedavi sürecini sizin için planlıyoruz.

Teknolojik yeni nesil cerrahi yöntemler ve araçlar ile Gastroenteoroloji Cerrahisi hastalarımızın tedavilerine eşlik ediyoruz.

🩺Gastroenterolojinin ilgilendiği hastalıklar genellikle sık görülen hastalıklar arasındadır:
📋 Mide hastalıkları, bağırsak hastalıkları, kolon hastalıkları, Rektum, karaciğer, safra ve pankreas hastalıkları

Yaygın sindirim sistemi sorunları nelerdir?
🔹 Normal bağırsak alışkanlıklarının değiştirilmesi
🔹Dışkıda parlak veya koyu kan
🔹 Olağandışı karın ağrısı veya gaz
🔹Dışkıdan sonra eksik bağırsak hareketi hissi
🔹 Açıklanamayan kilo kaybı
🔹 Yorgun hissetmek

Acıbadem’in 1991 yılında semt hastanesi olarak başladığı büyüme ve gelişme yolculuğunda ilk adımını 2012 yılında Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından IHH Healthcare Berhad ile imzalanan anlaşma ile uluslararası tanınan bir firma haline gelmiştir.

Liv Hospital Group, MLP Sağlık Hizmetleri’nin kurduğu Türk hastaneler zinciridir. 2012 yılında Liv Hospital Ulus hizmete açılmış olup, günümüzde 6 farklı bölgede hastanesi ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Biruni Üniversite Hastanesi, 2016 yılında hastalarına hizmete başlamıştır.  23’ü gözlem yatağı olmak üzere 10 katta 153 yatak kapasitesi ile tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.

Memorial Sağlık Grubu 2000 yılında hizmete girmiştir. Uluslararası bir tıbbi kalite belgesi olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon sertifikasını alan Türkiye’de ilk, dünyada 21. hastane olarak gururla büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede 12 ameliyathane, 350 yatak, 150 kişilik konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta taşıma sistemi ve şehir dışından gelen hasta ailelerine yönelik hizmetler bulunuyor.

Merak ettiğiniz sorular mı var?

Dilediğiniz herhangi bir konuda bilgi almak için bizimle

iletişime geçebilirsiniz. Sizi geri arayacağız ve tüm sorularınızı cevaplayacağız.

Başlayan tekliflerle 500,00$

7/24 Eksiksiz Rehberlik

Tedavi sürecinin başından sonuna kadar her hasta ile koordinatörlerimiz bireysel olarak çalışır.

Famax Akıllı Tıbbi Danışmanlık

Hastanın belirli bir tıbbi sorununu en iyi şekilde çözmek için, alanında en yetkin doktor ve hastanenin seçimini hastanın tıbbi sorununu titizlikle inceleyerek yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Nitelikli FAMAX doktorları tarafından tedavi sürecinin koordinasyon işlemleri, konsültasyon, hastane arama, ve tıbbi seyahat düzenlemeleriniz için ücret ödemezsiniz.

Konaklama & Transfer İşlemleri

Konaklama ve Transfer organizasyonlarında, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Начало-Start-Başlat
Открыть чат / Open chat / Başlat
Вы можете написать на нашу горячую линию WhatsApp

You can reach us via WhatsApp hotline

Tedavi ve Hastaneler hakkında ücretsiz bilgi almak istiyorum.