Başlayan tekliflerle 300,00$
Ücretsiz Teklif Alın

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Değerlendirme yapılmamış

Hastalarımızın Başarılı Tedavisi Önceliğimizdir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümümüzde, Menopoz sorunları, Doğum kontrol yönetimleri, Gebelik, Tüp bebek tedavisi, Ürojinekoloji, Genital Estetik, Histerektomi gibi farklı alanlarda tedavi çözümleri sunmaktayız.

Jinekolojik kanserlerin tedavilerinde (rahim kanseri, yumurtalık kanseri, rahim ağzı kanseri, vulva, vajen) açık ve minimal invaziv (laparoskopik veya robotik) cerrahisini profesör doktorlarımız ve uzman ekibimiz ile tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.

✔️ Size deneyimli doktorlarımız tarafından en iyi kliniklerde tedavi olma fırsatı veriyoruz.

Biruni Üniversite Hastanesi, 2016 yılında hastalarına hizmete başlamıştır.  23’ü gözlem yatağı olmak üzere 10 katta 153 yatak kapasitesi ile tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.

İstanbul Medipol Hastanesi, 1987 yılından bu yana sağlıkta uzmanlaşmış, başarısını Türkiye genelinde verdiği hizmet ve deneyimle kanıtlamış bir sağlık kuruluşudur.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede 12 ameliyathane, 350 yatak, 150 kişilik konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta taşıma sistemi ve şehir dışından gelen hasta ailelerine yönelik hizmetler bulunuyor.

Memorial Sağlık Grubu 2000 yılında hizmete girmiştir. Uluslararası bir tıbbi kalite belgesi olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon sertifikasını alan Türkiye’de ilk, dünyada 21. hastane olarak gururla büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Merak ettiğiniz sorular mı var?

Dilediğiniz herhangi bir konuda bilgi almak için bizimle

iletişime geçebilirsiniz. Sizi geri arayacağız ve tüm sorularınızı cevaplayacağız.

Başlayan tekliflerle 300,00$

7/24 Eksiksiz Rehberlik

Tedavi sürecinin başından sonuna kadar her hasta ile koordinatörlerimiz bireysel olarak çalışır.

Famax Akıllı Tıbbi Danışmanlık

Hastanın belirli bir tıbbi sorununu en iyi şekilde çözmek için, alanında en yetkin doktor ve hastanenin seçimini hastanın tıbbi sorununu titizlikle inceleyerek yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Nitelikli FAMAX doktorları tarafından tedavi sürecinin koordinasyon işlemleri, konsültasyon, hastane arama, ve tıbbi seyahat düzenlemeleriniz için ücret ödemezsiniz.

Konaklama & Transfer İşlemleri

Konaklama ve Transfer organizasyonlarında, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Начало-Start-Başlat
Открыть чат / Open chat / Başlat
Вы можете написать на нашу горячую линию WhatsApp

You can reach us via WhatsApp hotline

Tedavi ve Hastaneler hakkında ücretsiz bilgi almak istiyorum.