Başlayan tekliflerle 550,00$
Ücretsiz Teklif Alın

Üroloji & Onkoüroloji

Değerlendirme yapılmamış

Hastalarımızın Başarılı Tedavisi Önceliğimizdir.

Üroloji & Onkoüroloji

Modern teknolojiler, genitoüriner sistemin onkolojik hastalıkları ve erkeklerde ereksiyon sorunları gibi birçok ürolojik hastalığın etkili bir şekilde tedavi edilmesini mümkün kılmaktadır.

Vehbi Koç Vakfı çatısı altında bulunan Amerikan Hastanesi, 100 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile en son teknolojiyi birleştirerek hastalarına, kaliteli ve her zaman en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktadır.

Biruni Üniversite Hastanesi, 2016 yılında hastalarına hizmete başlamıştır.  23’ü gözlem yatağı olmak üzere 10 katta 153 yatak kapasitesi ile tam teşekküllü bir üniversite hastanesidir.

Acıbadem’in 1991 yılında semt hastanesi olarak başladığı büyüme ve gelişme yolculuğunda ilk adımını 2012 yılında Uzakdoğu’nun en büyük gruplarından IHH Healthcare Berhad ile imzalanan anlaşma ile uluslararası tanınan bir firma haline gelmiştir.

Hisar Intercontinental Hastanesi, Türkiye’nin sağlık sektöründe 2005 yılında başlamıştır. Hisar Intercontinental Hastanesi, toplam 35.000 m2, 8 kattan oluşan kullanım alanına sahiptir. 53 farklı tıp bölümüne ve seçkin bir akademik kadroya sahiptir.

Koç Üniversite Hastanesi, Eylül 2014’te hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Topkapı’daki Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Kampüsü’nde bulunan hastane, “Hastalarına en yeni tıbbi yöntemleri, en yüksek kalite ve profesyonellikle sunmayı” hedefliyor.

Medical Park Hastanesi, 1993 yılından bu yana Türkiye’nin 15 ilinde 24 hastanesi ile hizmet vermeye devam ediyor. Medical Park Hastanesi, uzman ekibi, hasta merkezli hizmet anlayışı ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirmektedir.

İstanbul Medipol Hastanesi, 1987 yılından bu yana sağlıkta uzmanlaşmış, başarısını Türkiye genelinde verdiği hizmet ve deneyimle kanıtlamış bir sağlık kuruluşudur.

Memorial Sağlık Grubu 2000 yılında hizmete girmiştir. Uluslararası bir tıbbi kalite belgesi olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon sertifikasını alan Türkiye’de ilk, dünyada 21. hastane olarak gururla büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. Hastanede 12 ameliyathane, 350 yatak, 150 kişilik konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta taşıma sistemi ve şehir dışından gelen hasta ailelerine yönelik hizmetler bulunuyor.

Merak ettiğiniz sorular mı var?

Dilediğiniz herhangi bir konuda bilgi almak için bizimle

iletişime geçebilirsiniz. Sizi geri arayacağız ve tüm sorularınızı cevaplayacağız.

Başlayan tekliflerle 550,00$

7/24 Eksiksiz Rehberlik

Tedavi sürecinin başından sonuna kadar her hasta ile koordinatörlerimiz bireysel olarak çalışır.

Famax Akıllı Tıbbi Danışmanlık

Hastanın belirli bir tıbbi sorununu en iyi şekilde çözmek için, alanında en yetkin doktor ve hastanenin seçimini hastanın tıbbi sorununu titizlikle inceleyerek yapıyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Nitelikli FAMAX doktorları tarafından tedavi sürecinin koordinasyon işlemleri, konsültasyon, hastane arama, ve tıbbi seyahat düzenlemeleriniz için ücret ödemezsiniz.

Konaklama & Transfer İşlemleri

Konaklama ve Transfer organizasyonlarında, hastalarımıza yardımcı oluyoruz.

Начало-Start-Başlat
Открыть чат / Open chat / Başlat
Вы можете написать на нашу горячую линию WhatsApp

You can reach us via WhatsApp hotline

Tedavi ve Hastaneler hakkında ücretsiz bilgi almak istiyorum.